Surdulli; Fitorja e Lidhjes është e pashmangshme

Kamenicë – Shaip Surdulli pas koalicionit që bëri me AKR e PDK po merr mbështetje të vazhdueshme nga të gjitha shtresat. Surdulli nga këto takime thotë se po e sheh vullnetin e pandalshëm të qytetarwve për të fituar në balotazh.

Shaip Surdulli ka thënë se në Busavatë po vërehet fitorja e Koalicionit LDK-AKR-PDK, sepse po marrim mbështetje të fuqishme për Kryetarin e ardhshëm të Kamenicës.

“Në të gjitha takimet me strukturat e përbashkëta po edhe në lagje, nëndegë e degë po vërehet vullneti qytetarë i pandalshëm dhe nga ky entuziazëm e shoh se fitorja e Lidhjës është e pashmangshme” ka thënë Shaip Surdulli./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).