UBT

Super lajm: Kamenica tashmë nuk ka asnjë rast aktiv me COVID-19

/ 1 minutë lexim

Kamenicë – Por, kjo nuk do të thotë të anashkaloni kujdesin për juve dhe njerëzit rreth jush ka shkruar Qëndron Kastrati.

UBT

“Qofshi shëndoshë e mirë secili! 1160 vaksina të ekzekutuara në Kamenicë dhe asnjë prej të vaksinuarve nuk kanë pasur ndonjë problem apo efekt anësor. Duke pritur që sa më parë të nis edhe vaksinimi i pjesës tjetër të popullatës, e ne do përkujdesemi që i gjithë procesi të shkojë ashtu siç duhet” ka shkruar kreu i Kamenicës Qëndron Kastrati./rajonipress/