Stallone gjenë kohë për pushim

Ka qenë një periudhë mjaft e lodhëshme për Sylvester Stallone derisa djali i tij Sage ndërroi jetë muajin e kaluar.

Mirëpo aktori ka gjetur kohë që të pushojë me tri vajzat e tij dhe gruan Jennifer Flavin.

66 vjeçari është parë duke u kënaqur me familjen e tij në Francë.

Ylli muskuloz është fotografuar me vajzat e tij, Sophia Rose 15 vjeçare, Sissine Rose, 14 dhe Scarlet Rose, 10 vjeçare./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS