RCCOLA

Soni shkëlqen me këtë paraqitje

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Ka vite në skenë dhe ende vazhdon të jetë aktive, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Fjala është për këngëtaren Soni Malaj.

Fundamenti

E cila së fundi ka shkëlqyer me paraqitje, e veshur me fustan tejet elegant.