Sokol Haliti takohet me qytetar vitias, premton një Viti Evropiane

Viti – Takimet e shumta për sonte i mbylla në takimin me qytetarët e Vitisë, i shoqëruar nga deputetja e Kuvendit te Kosovës Marigona Lala dhe kandidatet Arta Ajeti dhe Zejnepe Osmani takuam banorët e lagjeve “Ylvi Demiri”, ”Lidhja e Prizrenit” dhe “Dëshmorët e Kombit” ka shkruar Sokol Haliti.

Të gjithë së bashku do t’a ndërtojmë Vitinë Evropiane.
S.H

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS