Hidromorava

Sokol Haliti nuk ndalet, edhe vikendeve frekuenton vend punimet e shumta

/ 1 minutë lexim

Viti – Sokol Haliti çdo fundjavë del në teren me moton “Vitia po ndryshon”, duke treguar se është afër qytetarëve dhe po realizon kërkesat dhe nevojat e tyre.

“Së bashku me qytetarë vizitë vend punimeve të ndryshme” ka shkruar Haliti në rrjetet sociale.

Fidanishtja

Ndryshe, Sokol Haliti e ka një moto të fuqishme me sloganin “Vitia po ndryshon” dhe është i vetmi kryetar komune, që del në teren dhe e përjeton çdo investim që bëhet në dobi të qytetarëve./rajonipress/