RCCOLA

S’ka pushime për Jose Mourinhon!

/ 1 minutë lexim

Trajneri i Real Madridit Jose Mourinho nuk po ndalet së punuari për Real Madridin.

Mourinho po vazhdon të bëjë udhëtime zyrtare për skuadrën e Real Madridit, gjersa ai shkelë Evropën dhe Azinë ku qendër e diskutimeve dhe interesit mbetet Real Madridi.

Hidromorava

Por agjenda e Mourinhos si duket do ta lë atë pa pushime pasi që Mourinho i ka ftuar lojtarët e Real Madridit që në javën e parë të korrikut ti bashkohen skuadrës.
Mediat spanjolle e lartësojnë punën e Jose Mourinhos duke thënë se për të Real Madridi është plani i parë pastaj jeta e tij personale.

Mourinho gjithashtu para se të bashkojë skuadrën e ka ndërmend të bëjë edhe 2 transfere të reja të cilat thuhet se janë pjesë e udhëtimeve të tij./indeksonline/