S’i pëlqen të flet për dashurinë

Leonora Jakupi ka konfirmuar edhe një herë se ajo nuk është e dashuruar dhe thotë se ajo është lodhur duke “demantuar” lidhjet e saj të dashurisë.

“Jam lodhur definitivisht duke bërë demante çdo vit rreth kësaj teme, sepse çdo vit del një medium dhe më shpall të dashuruar në dikë”, ka thënë Leonora Jakupi, në një intervistë dhënë TV “Dukagjini”-it.

Këngëtarja kosovare po ashtu ka treguar se në këtë kohë është duke i kaluar pushimet verore në vilën e saj në Durrës, por po ashtu mbetet në lëvizje për shkak të angazhimeve të shumta muzikore të kontraktuara në Kosovë, Ulqin dhe Shqipëri. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS