Shqipe Mustafa zgjidhet kryesuese për komunitete në Artanë

Gjilan – Bajrush Ymeri ka njoftuar se në takimin e parë të komitetit për komunitete është zgjedhur kryesuesja e këtij komiteti mësuesja Shqipe Mustafa.

Postimi i Bajrush Ymerit

Sot mbajtëm mbledhjen e parë të komitetit për komunitete dhe zgjodhëm kryesuesen e këtij komiteti.
Zonjusha Shqipe Mustafa u zgjodh kryesuese e komitetit për komunitete.
Mësueses Shqipe, si dhe anëtarëve të komitetit, ju urojë shëndet dhe shumë suksese.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS