RCCOLA

Sherr në një lokal në Itali, i riu qëllohet me thikë pas shpine nga shqiptari

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Ditën e djeshme në Venecia një shqiptar ka goditur me thikë pas shpine një 25-vjeçar.

Dyshohet se 25-vjeçari kishte ndërhyrë, pasi një grup djemsh që besohet se ishin shqiptarë po ngacmonin klientët në lokal.

UBT

Por pas debateve njëri prej tyre ka nxjerrë thikën dhe e ka goditur 3 herë pas shpine.

I plagosuri i transportuar menjëherë në spital. Sakaq mediat italiane shkruajnë se kanë siguruar video dhe se kanë arritur të identifikojnë personat e përfshirë në këtë ngjarje.