Sherr me thikë mes shqiptarëve në Spanjë, arrestohet 25-vjeçari

Policia spanjolle ka arrestuar një 25-vjeçar shqiptar, pasi ishte shpallur në kërkim për tentativë vrasje të një 18-vjeçari po nga Shqipëria.

Mediat e huaja raportojnë se shqiptari ka plagosur rëndë me thikë adoleshentin në Itali disa muaj më parë, dhe më pas është arratisur.

Zbuluan lidhjen intime dhe morën peng të dashurin e vajzës, burg për famil…
Ndërkohë 18-vjeçari ndodhet në spital pas plagëve të rëndë që ka marrë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS