UBT

Sharon Stone e dashuruar çmendurisht pas 27 – vjeçarit

/ 1 minutë lexim

Sharon Stone duket se po kalon një rini në dytë.

Në kronikat rozat, aktorja bukuroshe po shfaqet gjithmonë e më e lumtur përkrah 27-vjeçarit Martin Mica, modelit argjentinas.

ArKatana

Ditët e fundit çifti është parë në një plazh të Los Angeles duke u përqafuar dhe shkëmbyer puthje e përkëdheli. Stone duket se e ka lënë pas krahëve historinë e fundit, nga e cila ka vuajtur shumë.

Nga ana tjetër edhe modeli argjentinas, në një revistë braziliane është shprehur se ndihet i lumtur përkrah bukuroshes së “Basic Instict”. Ai e ka përshkruar Stone si një grua tepër sensuale dhe të pa rezistueshme.