Shaip Surdulli: Interesi ynë i përbashkët është zhvillimi i Kamenicës

Kamenicë – Interesi ynë i përbashkët është zhvillimi i Kamenicës për një jetë më të mirë të qytetarëve tanë pa dallim, bashkëpunimi i ngushtë me bizneset lokale dhe krijimi i mundësive për investitorë vendas apo të jashtëm, duke ofruar të gjitha resurset natyrore dhe institucionale ka thënë Shaip Surdulli.

Postimi i plotë i Shaip Surdullit

Qytetarë të dashur të Kamenicës,
Marrëveshja politike e arritur mbrëmë, ka qenë në koordinim me strukturat e tri subjekteve politike LDK, AKR dhe PDK dega në Kamenicë.

Kryetarit të Degës z. Emin Krasniqi, ish kandidatit z. Kujtim Gashi dhe strukturave të degës së PDK-së në Kamenicë, i falënderoj për mbështetjen dhe i inkurajoj që të punojmë së bashku me njerëz të mirë dhe profesional duke i shërbyer qytetarit me ndershmëri dhe dinjitet.

Interesi ynë i përbashkët është zhvillimi i Kamenicës për një jetë më të mirë të qytetarëve tanë pa dallim, bashkëpunimi i ngushtë me bizneset lokale dhe krijimi i mundësive për investitorë vendas apo të jashtëm, duke ofruar të gjitha resurset natyrore dhe institucionale.

Faleminderit ju qytetarë për vlerësimin e drejtë që po e bëni, duke u rreshtuar nga njerëzit që kanë punuar, punojnë dhe do të punojnë për vendin tonë të përhershëm, Kamenicën ka shkruar Shaip Surdulli./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).