Sërish reagon deputetja Bunjaku: Vetëvendosje për pak muaj tregoi fytyrën e vet të vërtetë në qeverisjen lokale

Gjilan – Qeverisja lokale në Gjilan nga Vetëvendosje për pak muaj tregoi fytyrën e vet të vërtetë në qeverisjen lokale edhe në arsim. Drejtoresha e arsimit punësoi motrën e vet në çerdhe ka shkruar deputetja Valentina Bunjaku Rexhepi.

“Deputeti i LVV-së, punësoi bashkëshorten dhe balldëzkën. Militanti i LVV-së, bashkëshorten. Nepotizëm dhe miltantizëm në arsim, për kohë aq të shkurtër. Ky është veç fillimi. Asgjë ende nuk kemi parë. Populizëm në shtet e komunë. Mjerim.Terr dhe tmerr” ka shkruar Bunjaku./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS