Së shpejti Jaffa Champion me udhëtime falas për ju!

Brendi i njohur i shijes botërore, Jaffa Champion së shpejti do të filloj një kampanjë atraktive. “Pije me dashni” është slogani i kampanjës, i cili do të shoqërohet me Zemrën e Jaffa Champion, ku ju mund të realizoni një foto me dashnin, por edhe të blini një paketim Jaffa Champion dhe të shikoni se mos jeni fituesi fatlum i një pushimi që dhuron Jaffa Champion.

Kampanja do të jetë aktive nga 01 Shkurti deri me 14 Shkurt në Albi Mall, dhe të gjithë të interesuarit do të kenë mundësi që brenda këtyre ditëve të fitojnë 3 udhëtime fantastike, në tri vende atraktive të zgjedhur nga ne, e mbi gjitha falas.
Udhëtime dhe befasia të shumta po ju presin… Për gjithçka rrini të kyçur.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).