SC Gjilani zyrtarizon angazhimin e futbollistit Granit Jashari

Gjilan – Marrëveshja e nënshkruar është e vlefshme për dy vite dhe me mundësi vazhdimi.

23 vjeçari, i cili luan në pozitën e mbrojtësit të qendrës vjen nga radhët e KF Drenica, derisa më parë ka qenë reprezentues i rregullt i moshave zinxhir te Përfaqësuesja e Kosovës.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS