Eko Higjiena

‘Sa e kam prit’ thotë Manjola Nallbani

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Këngëtarja e njohur Manjola Nallbani, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Sa e kam prit”, mban titullin kënga më e re e këngëtares.

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

RCCOLA

Premierë: “Sa e kam prit” nga Manjola Nallbani

Dëgjim të këndshëm