Ryva Kajtazi shfaqet e bukur dhe elegante

Ryva është një ndër këngëtaret më të dashura dhe më të suksesshme të estradës muzikore shqiptare.

Ajo merr vëmendje me secilin postim që bën.

Së fundi ajo ka ndarë një postim nga ahengu familjarë në të cilin po merr pjesë.

Veshur me një fustan kaq të bukur dhe e kuruar deri në detajin e fundit Ryva do të marr vëmendjen e të gjithë të ftuarve.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS