RCCOLA

Rreshket Albana Osmani

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Prezantuesja seksi e “Top Channel” di si ta sjellë verën. Pasi ka lënë pas një sezon të ngjeshur falë “Big Brother Fans Club”, tanimë Albana Osmani i ka marrë masat për pushime.

Eco Higjiena

Më në formë se kurrë, ajo është zhveshur si rrallëherë para objektivit të aparatit fotografik. Albana këto ditë ka sjellë këngën “I çmendur për ty”, që e këndon me këngëtarin Mentor Haziri dhe shumë shpejt do t’ia bëjë edhe një klip.