Rrëfimi emocionues i Çiljetës: Jetoj me tre burra

Çiljeta Xhilaga ka folur më shumë rreth jetës private, pasi ka kohë që është pasive në muzikë.

E ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, Çiljeta tha se e do shumë familjen, shkruan Indeksonline.

Ajo tregoi se edhe djalin e Albanit e do njësoj si të sajin.

“E kam dashur gjithmonë familjen, sepse ashtu jam rritur. Atëherë ishte koha e karrierës, tani është pjesa e familjes, të dyja bashkë është vështirë t’i bësh. Unë jam me tre burra në shtëpi e dashur. Ka pafund lodhje por e dua shumë. Djali Albanit dhe Fernando duhen shumë dhe i unë i dua shumë. Unë dua fëmijë, pro kur të ketë rrisk zoti. Lidhja më ka pjekur, të kesh përgjegjësi për dy fëmijë është përgjegjësi shumë e madhe. Jam shumë e lumtur dhe e bëj me shumë dashuri. Unë gjithmonë kam ndjekur zemrën, s’më ka ndikuar askush. Jam rritur para kohë, kam ndenjur me njerëz më të rritur. Jam rritur me dy prindër që më kanë plotësuar çdo gjë. Thjesht kam qenë me fat që kam bërë shumë gjëra, gjithmonë kam qenë e pavarur. 16 vjeçe jam paguar për herë të parë”, tha ajo./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS