Rovena Stefa godet me këngën e re ‘Magjia’

Këngëtarja e njohur Rovena Stefa ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Magjia” mban titullin kënga e cila në fakt është një ripërpunim i hitit të saj “Djalo ti më bën magji” e risjellur me ritme moderne.

Kënga vjen e e realizuar me videoklip dhe me interpretim të shkëlqyer nga Rovi.

Premierë “Magjia” nga Rovena Stefa

Dëgjim të këndshëm

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS