Eko Higjiena

Ronela Hajati shfaqet elegante në pozat nga New Yorku

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati po vazhdon të jetë aktive si me projekt muzikore, ashtu edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi këngëtarja nga Shqipëria po qëndron në New York dhe nga atje nuk kanë munguar pozat e ndryshme që ka sjellur për fansat në Instagram.

Autorja e “Leje” ka postuar disa imazhe të reja ku shihej në formë të mirë dhe tejet elegante.

Ronela shihet e veshur me një fustan të gjatë me ngjyrë të zezë me një prerje rreth belit me detaje rrathësh sipër.

Eco Higjiena

Dukja e saj u plotësua edhe me makijazh të theksuar dhe aksesor ari.

Ronela shkëlqente me paraqitjen, ndërsa të shumta ishin edhe komentet nga ana e admiruesve të saj.

Ndryshe, kujtojmë që pak javë më parë artistja publikoi këngën e re “Shikimet”, që po pritet mirë nga publiku. /Telegrafi/