Rogana e zgjidhë problemin e furnizimit me ujë të pijshëm

Kamenicë – Pas disa problemeve me ujë në Roganë, për rreth 30 familje po bëjmë zgjidhjen e furnizimit me ujë të pijshëm.

Duke ju falënderuar drejtorit të organizatës “Qëndresa Kosovare” z.Islam Cakaj, bashkë me Hidromoravën jemi duke monitoruar pastrimin e ujit në pusin që është hapur nga kjo organizatë ka shkruar Qëndron Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).