Rita Ora shpërthen

Këngëtarja 23-vjeçare ishte veshur pak për të kënduar në një “party” privat në New York. Ajo është ngjitur në skenë, për të shfaqur gjithë talentin e saj edhe para publikut amerikan. Mirëpo, për pak Rita Ora nuk ka shkaktuar…. “skandal”.

Biondja kosovare pothuajse ka nxjerrë njërin gjoks duke kënduar në New York, të martën në mbrëmje.

Këngëtarja 23-vjeçare ishte veshur një veshje për të kënduar në një “party” privat në klubin e natës “The Box”, ku vihej në spikamë gjoksi i saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).