RCCOLA

Rita Ora në fëmijëri dhe sot (foto)

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Këngëtarja nga Kosova, Rita Ora, nuk ka ndryshuar shumë nga koha kur ishte vajzë e re.

Imazhet që i shihni më poshtë janë nga ditët e saj prej adoleshenteje në shkollën Sylvia Young, ku ajo që atëherë aspiroi të jetë një këngëtare dhe aktore.

Mobi Casa

Pasi mori pjesë në X-Factor si mysafire, Rita do t’i kthehet turneut me Coldplay për dy performanca në stadiumin Emirates të Londrës, duke kompletuar kështu më shumë paraqitje në fushën e këtij stadiumi se sa shumë futbollistë të ekipit futbollistik Arsenal. /Telegrafi/