Rita Ora me stil të ri flokësh

Rita Ora është fotografuar si një bjonde e lezetëshme dhe një stil tejet interesant të veshjes në qendër të Londrës.

Por stili interesant i veshjes, më nuk është temë diskutimesh në media për Rita Orën. Fotografitë e reja, tregojnë se Rita ka ndryshuar stilin e flokëve. Ajo ka prerë bjondet që i kishte pak më të gjata.

“Sidoqoftë, këngëtarja e Hot Right Noë, dukej më mirë ndoshta me stilin e vjetër, por nuk e lë keq as me stilin e ri”, vlerësojnë magazinat.
Ylli 21 vjeçar është paraqitur me stilin e ri të flokëve në qendër të Londrës, ku kishte një intervistë në “Capital FM”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS