Rita Ora e lumtur për Calvin Harris

/ 1 minutë lexim

Rita Ora ka deklaruar se gjërat në mes saj dhe të dashurit Calvin Harris janë duke shkuar për “mrekulli”. Madje shqiptarja ka theksuar se janë shumë të lumtur.

Krijuesja e hitit “Radioactive” dhe DJ britanik të cilët filluan romancën në maj të këtij viti kanë thënë se lidhja e tyre është e fortë si kurrë më parë.

ArKatana

“Lidhja jonë është duke shkuar për mrekulli dhe shpresoj që kështu do të vazhdoj”, ka deklaruar këngëtarja kosovare. “Kurrë nuk kam besuar se do të gjej një mashkull me të cilin do të përshtatem qind për qind”, ka deklaruar këngëtarja kosovare.