Dea

Rita ndezi Manchesterin

/ 1 minutë lexim

Mbrëmë ka filluar turneu ‘Radioactive’ i Rita Orës duke filluar nga qyteti i Manchesterit.

Ashtu siç jemi mësuar ta shohim Ritën në koncerte anembanë, energjia dhe impenjimi i saj nuk ka munguar as mbrëmë në ‘Manchester Academy’.

mobicasa

Sa i përket pamjes, Rita u paraqit me një veshje metalike ndërkaq, pas përfundimit të koncertit ajo zgjodhi të vishej kuq e zi me pantallona të kuq lëkure e një xhup të zi./Indeksonline/