Rina poston foto me pamje përrallore

Këngëtarja dhe reperja Rina Balaj, ka vazhduar me fotot e saj në rrjetet sociale.

Rina, e cila sjell pamje përrallore nga plazhet luksoze të Greqisë në të cilin shtet bashkëjeton bashkë me të dashurin e saj me nënshtetësi greke, është shfaqur edhe sot me foto në bikine.

“Të gjithë atyre që ju mungoj, mua nuk me mungoni”, ka shkruar Rina në gjuhën angleze.

Reperja vazhdimisht në këto ditë ka sjellur foto në bikine. Derisa sot ajo kishte të veshur bikine shumëngjyrëshe, dje ajo bëri një fotosesion me bikine në ngjyrë të bardhë. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS