Rina Balaj shfaqet në formë të mirë dhe atraktive në fotosesionin e ri

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj krahas projekteve muzikore është mjaft e përkushtuar edhe ndaj rrjeteve sociale.

Ajo shfrytëzon Instagramin për të qenë më afër fansave të saj dhe nuk mungojnë edhe fotosesionet e ndryshme që sjell herë pas here.

Një set të ri fotografish, Rina ka realizuar edhe së fundmi teksa vëmendjen morën format e saj trupore dhe pamja e kuruar.

E veshur në pizhame të shkurta shumëngjyrëshe, këngëtarja nga Istogu në e la anash makijazhin e theksuar dhe aksesor në duar.

Krijuesja e hitit “Addiction” dukej në formë të mrekullueshme teksa të shuma ishin edhe komentet nga ana e fansave sipër imazheve.

Theksojmë që Rina aktualisht është beqari pas ndarjes nga partneri prej shumë vitesh dhe bashkëpunëtori i saj në muzikë, Sin Boy.

Ndarja u konfirmua nga vet këngëtarja e cila tha se dyshja janë distancuar prej kohësh megjithatë kanë vazhduar të punojnë bashkë.

“Si ti” mban titullin kënga e fundit e Rinës që është një bashkëpunim me Sin Boy. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS