Hidromorava

Remzie Osmani shkëlqen me elegancën e saj

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja, Remzie Osmani, ka postuar një fotografi, nga qyteti i bukur i Sarandës, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja është fotografuar pranë plazhit, ku duket bukur dhe elegante.

RCCOLA

Përndryshe, Remzia mbetet një prej këngëtarëve më të kërkuar në ahengjet e ndryshme familjare.