Eko Higjiena

Remzie Osmani shfaqet me plot stil në Milano

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja, Remize Osmani, është një prej këngëtarëve më të preferuara të publikut, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja një rëndësi të madhe i kushton edhe pamjes së saj fizike.

Së fundmi, Osmani ka publikuar një fotografi nga Milano.

Vali Ranch

Këngëtarja është shfaqur me stil më ndryshe, se sa herave të tjera që jemi mësuar ta shohim.

Edhe më këtë pamje Remzia duket mjaft bukur dhe unike.