Fundamenti

Reagon Xhensila: Është përbaltur shumë emri im për vite por kam heshtur

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Xhensila Myrtezaj, ka bërë një reagim në Insta Story në instagramin e saj, përcjell “Kosova Sot Online”.

Xhensila ka paralajmëruar për marrje të masave ligjore për ata që shpifin për të.

Fidanishtja

Ajo thotë se dikush i ka nisur një video ku disa persona kanë shpifur për të dhe njerëz të afërt

“Nga ky moment do të mbani përgjegjësi juridike për çdo shpifje”, ka shkruar Xhensila.