Reagon edhe deputetja Valentina Bunjaku: Menaxhimi i komunës kërkon përvojë, vizion dhe profesionalizëm

Gjilan – E papranueshme që Komuna e Gjilanit filloi harrnimin e disa rrugëve, bash kur është fluksi i mërgatës, duke krijuar kolona të gjata, orë të humbura në trafik, lodhje të shoferëve, vështirësi të kalimit të ambulancës dhe policisë në raste urgjente e të zjarrfikësve ka shkruar deputetja Valentina Bunjaku Rexhepi.

“Menaxhimi i komunës kërkon përvojë, vizion dhe profesionalizëm. Trijat po mungojnë në qeverisjen aktuale” është shprehur Bunjaku./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS