Rashiti: PDK në Gjilan do të rrugëtoj me sukses në punën e saj në bashkëqeverisje komunale

Gjilan – Sot në takim me kryesinë e degës së PDK-së në Gjilan diskutuam dhe miratuam vendime të rëndësishme për angazhime të shtuara në degë dhe qeverisje komunale ka shkruar Riad Rashiti.

“Vendimet me konsensus të plotë sikur këto në takimin e sotit, dëshmojnë se dega e PDK-së në Gjilan do të rrugëtoj me sukses në punën e saj në bashkëqeverisje komunale si dhe forcimin e strukturës së partisë, me qëllim të vetëm avancimin e politikës lokale dhe ofertës më të mirë për qytetarët e Gjilanit” ka shtuar Riad Rashiti./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS