Rahimaj pret në takim përfaqësues të organizatave CiviKos dhe DEMOS

Kamenicë – Kryetari i Komunës së Kamenicës Kadri Rahimaj sot ka pritur në takim përfaqësues nga organizatat CiviKos dhe DEMOS, si dhe banorë të fshatit të Hogoshtit.

Ky takim është bërë në kuadër të bashkëpunimit që këto organizata kanë me Komunën e Kamenicës, për auditimin social të projekteve që realizon komuna.

Rahimaj për të pranishmit i është përgjigjur pyetjeve që ata kanë pasur në lidhje me projektin e ujësjellësit në fshatin Hogosht./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS