Rahimaj: Jam shumë i lumtur që në Kamenicë po investohen edhe 279 mijë euro të tjera

Kamenicë – Përmes këtij aneks memorandumi, do të rregullohet shtrati dhe zonat e degraduara përgjatë lumit Desivojcë ka shkruar Kadri Rahimaj.

“Së bashku me Ministrin e Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu do të vazhdojmë bashkëpunimin dhe investimet në të mirë të qytetarëve” ka shkruar Rahimaj./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS