RCCOLA

Qesharake, aktivisti i pikës (VV) Blerim Morina do të udhëheq Drejtorinë e re të Investimeve Kapitale

/ 1 minutë lexim
RCCOLA

Kamenicë – Si aktivist e kryetar pike, Blerimi ka qenë shembull i punës e mbi të gjitha edhe i korrektësisë ka shkruar Kadri Rahimaj.

Kreu i Kamenicës Kadri Rahimaj nuk ka ngurruar që të thurr lavde për drejtorin e ri të investimeve kapitale Blerim Morina.

Rahimaj derisa e ka prezantuar ka shkruar “Si aktivist e kryetar pike”…

Postimi i plotë:

Hidromorava

Investimet kapitale në qeverisjen tonë kanë thyer çdo rekord financiar, Drejtoria për Investime Kapitale ishte e domosdoshme për menaxhim të kontratave dhe projekteve madhore të Kamenicës.

Në krye të kësaj Drejtorie na duhet një njeri profesionist dhe i dëshmuar në menaxhim.

Si aktivist e kryetar pike, Blerimi ka qenë shembull i punës e mbi të gjitha edhe i korrektësisë.
Urime Blerim, na presin përpara shumë angazhime dhe projekte jetike për Kamenicën.