Qëndron Kastrati falënderon qytetarët: Do të jemi bashkë për katër vite

Kamenicë – Ju faleminderit të gjithë qytetarëve që na e dhanë besimin! Do të jemi bashkë për katër vite ka shkruar Qëndron Kastrati.

Qëndron Kastrati i cili mundi Shaip Surdullin e LDK-së në ballotazhë u është drejtuar me një mesazh falënderues qytetarëve të Kamenicës.

“Urime Dardanë! Sonte fillojnë katër vitet e barazisë, zhvillimit, respektit ndaj qytetarit, dhe llogaridhënies. Do të jemi bashkë për katër vite” ka shkruar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS