Qëndron Kastrati falënderon qytetarët: Do të jemi bashkë për katër vite

Kamenicë – Ju faleminderit të gjithë qytetarëve që na e dhanë besimin! Do të jemi bashkë për katër vite ka shkruar Qëndron Kastrati.

Qëndron Kastrati i cili mundi Shaip Surdullin e LDK-së në ballotazhë u është drejtuar me një mesazh falënderues qytetarëve të Kamenicës.

“Urime Dardanë! Sonte fillojnë katër vitet e barazisë, zhvillimit, respektit ndaj qytetarit, dhe llogaridhënies. Do të jemi bashkë për katër vite” ka shkruar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).