Pse ende nuk po bëhet dezinfektimi në Gjilan, kur tashmë mushkonjat janë përhapur si në Afrikë?

Gjilan – Tash e 15 vjet Gjilani nuk e kishte më këtë problem, ndërsa tani po. Gjilani po degradohet me të madhe ka shkruar Kushtrim Kadriu.

Gjilani po degradohet në cdo sferë e fushë, me Gjilanin madje edhe po eksperimentohet. Krimi i organizuar vazhdon ta mposhtë qeverisjen komunale. Vetëm shikojeni se si është dëmtuar parku i qytetit për nevojat e një biznesmeni dhe do ta gjeni përgjigjen.

Së fundit ka reaguar edhe asambleisti Kushtrim Kadriu i cili befasohet pse në Gjilan ende nuk ka nisur dezinfektimi.

“Pse ende nuk po bëhet dezinfektimi në Gjilan, kur tashmë mushkonjat janë përhapur si në Afrikë? Tash e 15 vjet Gjilani nuk e kishte më këtë problem, ndërsa tani po.
Gjilani po degradohet me të madhe” ka shkruar Kushtrim Kadriu./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS