Prapë gol Xherdani, futet me top në rrjetë!

Xherdan Shaqiri i’u është futur me top në rrjetë skuadrës tjetër gjermane Kaiserslautern.

Shaqiri ka realizuar golin e tretë për Bayernin në fitoren ndaj Kaiserslautern me rezultat 3 me 1.

Super Shaqiri ka vazhduar shkëlqimin duke treguar një performancë fantastike. Dy golat e tjerër për Bayernin i shënuan Muller dhe talenti Emre Can.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS