Po vazhdojnë punimet në sinjalizimin rrugorë

Viti – Në Viti gjatë fundjavës kanë vazhduar punimet në sinjalizimin rrugore. Me këtë rast Kryetari Haliti ka inspektuar punimet në vendosjen e sinjalizimit rrugore përgjatë rrugës Viti – Ramnishtë.

Banorët ndër tjerash potencuan dhe sinjalizimi rrugore është shumë i rëndësishëm për ta pasi që ulë rrezikun e aksidenteve në komunikacion.

Përndryshe Kryetari Haliti bëri me dije se kjo komunë do të punoj në sektorë të ndryshëm dhe atë në të gjitha lokalitetet e kësaj komune./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).