Planifikon të jetë biznesmene e fuqishme

Katie Price planifikon që kur të jetë në moshë më të shtyer, të jetë një biznesmene e fuqishme.

Kolumnistja dhe autorja e tetë novelave, ka thënë se ajo është rritur në një familje ku puna ka qenë inspirim i të gjithë anëtarëve dhe kështu do të vazhdojë derisa të plaket.

Megjithëse mendon për të ardhmen, as e tashmja e saj nuk është e keqe.
Katie është një koluminste, autore e tetë novelave, ka lansuar parfumin e saj madje emri i saj është edhe firmë bikinish./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS