Për tri orë, hargjon 13.000 euro për vodka

Nuk kanë thënë kot: Me kë rri, ashtu bëhesh. Tashmë Rita përfundimisht ka nis jetën e saj si personazh publik dhe me këtë rast edhe jetën e saj luksoze.

Por, Rita Ora duket se ka shumë energji, pasi që sot shfaqet shumë fresh derisa mbrëmë ka festuar deri në orët e para të mengjesit në Londër.

Madje ajo tashmë e ka filluar jetën luksoze pasi që siç njoftojnë mediat londineve, bukuroshja kosovare për vetëm tre orë sa ka qëndruar në një lokal nate ka hargjuar rreth 13.000 euro në pije.

Ajo ka prezantuar në disa televizione dhe klube të famshme të natës hitin e saj numër një, “How We Do (Party)”. Në momentin kur kjo këngë ka filluar të dëgjohet në klub, Rita ka dalë në shesh të vallëzimit për të shfaq disa lëvizje ‘të çmendura’ të saj.

Një burim tha: “Tavolina e Ritës ka qenë gjithmonë plot me pije. Ajo gjatë gjithë kohës ka pirë “Ciroc Vodka” dhe në pistë ishte shumë e zjarrtë”./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS