Për Riza Abdylin ka vetëm fitore të PDK-së më 22 tetor

Gjilan – Organizim mbresëlënës nga kandidati për këshilltar komunal, Riza Abdyli. Fitore dhe vetëm fitore.

Masoviteti dhe entuziazmi i të pranishmëve, ishin indikator të qartë se jo vetëm Zenun Pajaziti do të fitojë në Gjilan, mirëpo edhe PDK do të dal e para në këtë garë politike. Forca e ndryshimit po troket tek secili qytetar i Gjilanit./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS