Pensionohet Rahim Azemi, kolektivi e uron për punën shumëvjeçare në arsim

Gjilan – Me rastin e pensionimit të profesorit të nderuar Rahim Azemi, të mërkurën në Gjimnazin “Zenel Hajdini” në Gjilan, është mbajtur një koktej rasti për të shënuar këtë moment të veçantë.

“Kolektivi i shkollës bashkë me drejtorin z. Sami Hoxha, profesorit të nderuar i dëshirojmë shëndet e gjithë të mirat në jetë, duke e përgëzuar për punën shumëvjeçare në arsim” ka shkruar Artan Bunjaku.

Rahim Azemi ndërkaq ka thënë se për këto vite ka punuar gjithmonë me nder e përkushtim maksimal për të qitur në dritë nxënës e student të të gjitha gjeneratave./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).