PDK: Raportet e shumta po e dëshmojnë qeverisjen e dobët dhe jo transparente të Sokol Halitit

Viti – Komuna e Vitisë renditet në fund të tabelës në raportin e KDI-së lidhur me transparencën e komunave në vitin 2020-të thuhet në reagimin e degës së PDK-së në Viti.

“Raportet e shumta të organizatave vendore e ndërkombëtare po e dëshmojnë qeverisjen e dobët dhe jo transparente të qeverisjes Haliti” thuhet pos tjerash në reagimin e PDK-së në Viti./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS