Pastrohen deponitë e mbeturinave në Kamenicë

Kamenicë – Komuna e Kamenicës po i pastron deponitë e mbeturinave të cilat kanë mbetur për shkak të punimeve në bulevard.

Komuna e Kamenicës përkatësisht Drejtoria për Shërbime, Publike, Ambient dhe Inspektorat njofton se në bashkëpunim me operatorin ekonomik të angazhuar për rregullimin e bulevardit, janë duke pastruar deponitë e mbeturinave, të cilat kanë mbetur për shkak të punimeve në bulevard./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS