Pallati i Drejtësisë përfshihet nga flakët

Objekti në ndërtim i Pallatit të Drejtësisë, në Hajvali sot është kapluar nga flakët.

Shkaqet e zjarrit në këtë ndërtesë të papërfunduar ende nukdihen, ka bërë të ditur policia.

Zjarrfikësit tashmë kanë dalë në vend të ngjarjes dhe popunojnë në shuarjen e zjarrit, njofton Indeksonline.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).