Pajaziti ka pritur në takim anëtarët e komunitetit të shurdhmemecëve

Gjilan – Komuniteti i shurdhmemecëve, duhet të trajtohet meritueshëm nga ana e pushtetit.

Kryetari Pajaziti i garantojë se ndihma ndaj tyre do të fuqizohet, si dhe përkrahja në të gjitha aspektet nuk do të mungojë asnjëherë thuhet në njoftimin e PDK-së./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS